Szkody powypadkowe

Odszkodowania z OC Kłodzko

dopłaty do odszkodowań w Kłodzku

Wybierz miasto

Wycena szkody Kłodzko

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Kwestionowanie odszkodowania OC

Skup odszkodowań Kłodzko

Wycena szkód z OC Kłodzko - SOLIS

Kancelaria ubezpieczeniowa SOLIS

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela odnośnie wartości uznanej szkody, przynosi w większości przypadków podwyższenie odszkodowania. Dopłatę do zaniżonej szkody uzyskać można od ubezpieczyciela, albo bezposrednio od naszej firmy, która przejmie bieg relacji odszkodowawczych.
Jak ubiegać się o dopłatę do OC? Jakie dokumenty należy gromadzić? Do kogo, jakiego organu prawnego lib instytucji zgłaszać odwołanie od dezycji? Jak uzyskać dane o polisie OC sprawcy wybadku? Co to jest numer szkody? Ile czasu ma ubezpieczyciel aby odpowiedzieć na nasze odwołanie?

Szkody komunikacyjne mogą dotyczyć wielu aspektów własności. Nie tylko uszkodzenia auta podlegają uznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela na podstawie polisy OC. Wypłata zadośćuczynienia za szkody może dotyczyć także mienia znajdującego się w pojeździe. Może także obejmować koszty leczenia oraz np. koszty psychoterapii lub rehabilitacji. Ubezpieczenie opisane w polisach na odpowiedzialność cywilną, które jest obowiązkowe w Polsce jest bardzo szerokie. Wypadki komuniacyjne w zaskakujący sposób ukazują jak wiele niebezpieczeństw a więc i potencjalnych rodzajów szkód, czycha na drogach.

odszkodowania za szkody z OC

odszkodowania OC Kłodzko

skup aut odszkodowania OC


Jeśli byłeś poszkodowany w wyniku takiego zdarzenia w okolicach Kłodzka, możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu większego odszkodowania. Dopłata pochodzi zazwyczaj z polisy sprawcy wypadku. Zawierając ubezpieczenie OC zazwyczaj nie wczytujemy się dokłądnie w zapisy umowy. Nie mniej jednak, nawet jeśli ubezpieczyciel ogranicza swoje gwarancje, to zgodnie z przepisami prawa, jego zabezpieczenie musi obejmować obszary wyznaczone obowiązkowo w ustawach o polisach OC. Zatem nawet jeśli ubezpieczyciel, próbuje zaniżyć wypłatę szkody, to można skutecznie dochodzić swoich praw w tym zakresie. W Kłodzku można zaleźć wiele agencji ubezpieczających od wypadków komunikacyjnych. Dużo mniej firm zajmuje się realizacją pozyskiwania dopłat. To oczywiste, że większość agencji działa w imieniu ubezpieczyciela. Nie jest zatem zainteresowana w wypłacie jak największych odszkodowań. To po prosty pomniejsza ich zyski.

odzyskujemy wyższe odszkodowania

Skup aut Kłodzko - ExpertRevers

Dopłaty z OC - Dlaczego warto?

Chcesz korzystniej sprzedać swoje używane auto powypadkowe?
Większość wypłacanych odszkodowań jest zaniżanych.

Od Twojej przedsiębiorczości zależy czy będziesz chciał powalczyć o wyższe należności z polisy. Zazwyczaj to działanie umożliwia powyższenie wypłaconych środków o kilkadziesiąt procent. Jeśli zakres szkody jest poważny i bardziej szeroki. Jeśli szkoda powoduje większe i długoterminowa konsekwencje, wówczas możemy pomóc odzyskać wielokrotnie większą kwotę niż proponowana.

Firmy ubezpieczeniowe nie są dobrymi "wujkami". Naturalną praktyką tych korporacji jest maksymalizowanie składek pobieranych masowo od właścicieli aut i minimalizowanie ograniczonych wypłat. Czemu można przeciwstawić własny interes. W systuacji szkody komunikacyjnej zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy odszkodowawczej. Na drodze mediacji oraz jeśli trzeba na drodze prawnej odzyskujemy należne kwoty.

Przeliczenie propozycji odszkodowania przedstawionej przez ubezpieczyciela dokonuje nasz dział techniczny, w oparciu o fachowa wiedzę w zakresie kosztorysowania napraw pojazdów, oraz przy użyciu specjalistycznego oprogramowania do sporządzania kalkulacji napraw.

Podobnego do używanego przez rzeczoznawców i biegłych sądowych.

W znakomitej większości przypadków przeliczenie szkody odbywa się na podstawie dokumentacji i kalkulacji sporządzonych przez Ubezpieczyciela, dlatego można go dokonać także w przypadku pojazdów, które już naprawiono, sprzedano lub wyrejestrowano. Wycena szkody Kłodzko

Nasza misja

Kancelaria odszkodowawcza Kłodzko

Znamy się na przepisach prawa, a szczególną specjalizacją naszej firmy jest prawo odszkodowawcze. Dodatkowo, od wielu lat prowadzimy wyceny szkód spowodowanych w stłuczkach i wypadkach samochodowych.

Pomagamy odzyskiwać należne odszkodowania z polis odpowiedzialności cywilnej i autocasko.
Nasza firma to zespół specjalistów od ubezpieczeń, prawników, rzeczoznawców, hadlowców i mechaników samochodowych pełnych pasji, którzy są zderminowani w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Dzięki temu, każdy z Naszych Klientów otrzyma gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Zajmujemy się przede wszystkim wyceną szkód komunikacyjnych i dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych oraz skupem samochodów powypadkowych. Jeśli spotkałeś się z problemem zbyt niskiej kwoty odszkodowania wypłaconej przez ubezpieczyciela, przeciągania Twojej sprawy - zapraszamy do współpracy.

Jeśli z tych powodów "machnąłeś ręką" na zaniżoną kwotę, to nasza oferta jest własnie dla Ciebie. Nawet jeśli sprzedałeś już pojazd, nadal możesz podjąć z nami współpracę. Uważamy, że warto nawiązać z nami kontakt i powalczyć o dodatkowe środki.

Wycena szkody z OC

Odszkodowania powypadkowe Kłodzku

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę szkody

Dane kontaktowe

793 520 274

Kłodzko

Kłodzko@szkody-oc.pl