Odszkodowania OC

Dopłaty w Bolesławcu

dopłaty do odszkodowań Bolesławiec

Wybierz miasto

Likwidacja polisy OC Bolesławiec

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta ubezpieczeniowa

Skup aut powypadkowych Bolesławiec najwyższe odszkodowania

Skup samochodów Bolesławiec - SOLIS

SKUP SAMOCHODÓW SOLIS

Szkody komunikacyjne mogą dotyczyć wielu aspektów własności. Nie tylko uszkodzenia auta podlegają uznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela na podstawie polisy OC. Wypłata zadośćuczynienia za szkody może dotyczyć także mienia znajdującego się w pojeździe. Może także obejmować koszty leczenia oraz np. koszty psychoterapii lub rehabilitacji. Ubezpieczenie opisane w polisach na odpowiedzialność cywilną, które jest obowiązkowe w Polsce jest bardzo szerokie. Wypadki komuniacyjne w zaskakujący sposób ukazują jak wiele niebezpieczeństw a więc i potencjalnych rodzajów szkód, czycha na drogach.

Jeśli byłeś poszkodowany w wyniku takiego zdarzenia w okolicach Bolesławca, możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu większego odszkodowania. Dopłata pochodzi zazwyczaj z polisy sprawcy wypadku. Zawierając ubezpieczenie OC zazwyczaj nie wczytujemy się dokłądnie w zapisy umowy. Nie mniej jednak, nawet jeśli ubezpieczyciel ogranicza swoje gwarancje, to zgodnie z przepisami prawa, jego zabezpieczenie musi obejmować obszary wyznaczone obowiązkowo w ustawach o polisach OC. Zatem nawet jeśli ubezpieczyciel, próbuje zaniżyć wypłatę szkody, to można skutecznie dochodzić swoich praw w tym zakresie. W Bolesławcu można zaleźć wiele agencji ubezpieczających od wypadków komunikacyjnych. Dużo mniej firm zajmuje się realizacją pozyskiwania dopłat. To oczywiste, że większość agencji działa w imieniu ubezpieczyciela. Nie jest zatem zainteresowana w wypłacie jak największych odszkodowań. To po prosty pomniejsza ich zyski.

odzyskujemy odszkodowania

Skup aut Bolesławiec - ExpertRevers

Dopłaty z OC - Dlaczego warto?

Chcesz korzystniej sprzedać swoje używane auto powypadkowe?
Większość wypłacanych odszkodowań jest zaniżanych.

Od Twojej przedsiębiorczości zależy czy będziesz chciał powalczyć o wyższe należności z polisy. Zazwyczaj to działanie umożliwia powyższenie wypłaconych środków o kilkadziesiąt procent. Jeśli zakres szkody jest poważny i bardziej szeroki. Jeśli szkoda powoduje większe i długoterminowa konsekwencje, wówczas możemy pomóc odzyskać wielokrotnie większą kwotę niż proponowana.

Firmy ubezpieczeniowe nie są dobrymi "wujkami". Naturalną praktyką tych korporacji jest maksymalizowanie składek pobieranych masowo od właścicieli aut i minimalizowanie ograniczonych wypłat. Czemu można przeciwstawić własny interes. W systuacji szkody komunikacyjnej zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy odszkodowawczej. Na drodze mediacji oraz jeśli trzeba na drodze prawnej odzyskujemy należne kwoty.

Przeliczenie propozycji odszkodowania przedstawionej przez ubezpieczyciela dokonuje nasz dział techniczny, w oparciu o fachowa wiedzę w zakresie kosztorysowania napraw pojazdów, oraz przy użyciu specjalistycznego oprogramowania do sporządzania kalkulacji napraw.

Podobnego do używanego przez rzeczoznawców i biegłych sądowych.

W znakomitej większości przypadków przeliczenie szkody odbywa się na podstawie dokumentacji i kalkulacji sporządzonych przez Ubezpieczyciela, dlatego można go dokonać także w przypadku pojazdów, które już naprawiono, sprzedano lub wyrejestrowano. Wycena szkody Bolesławiec

Nasza misja

Skup aut Bolesławiec

Nasza firma to zespół prawników, rzeczoznawców, hadlowców i mechaników samochodowych pełnych pasji, którzy są zderminowani w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Dzięki temu, każdy z Naszych Klientów otrzyma gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Zajmujemy się przede wszystkim wyceną szkód komunikacyjnych i dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych oraz skupem samochodów powypadkowych. Jeśli spotkałeś się z problemem zbyt niskiej kwoty odszkodowania wypłaconej przez ubezpieczyciela, przeciągania Twojej sprawy - zapraszamy do współpracy.

Jeśli z tych powodów "machnąłeś ręką" na zaniżoną kwotę, to nasza oferta jest własnie dla Ciebie. Nawet jeśli sprzedałeś już pojazd, nadal możesz podjąć z nami współpracę. Uważamy, że warto nawiązać z nami kontakt i powalczyć o dodatkowe środki.

Kontakt - Wycena

Odszkodowania powypadkowe Bolesławcu

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę

Dane kontaktowe

793 520 274

Bolesławiec

dolnoslaskie@szkody-oc.pl